Málo mě znáš 

Česko, 2024, 2 h (3 epizody)

Režie a scénář: Tomáš Klein
Vystupují: Iveta Bartošová (a.z.), Ladislav Štaidl (a.z.), Petr Sepéši (a.z.), Svatava Bartošová (a.z.), Karel Svoboda (a.z.), Tereza Pergnerová, Bára Basiková, Lenka Hornová, Pavel Klusák, Artur Štaidl a další
Produkce: Barletta

Premiéra: 7. 4. 2024 na Voyo

Dokument přináší nový pohled na pozici Ivety Bartošové v českém showbyznysu. Tvůrci se na život „popové princezny“ zaměřují především očima jí blízkých žen. Ať už prostřednictvím moderátorské ikony devadesátých let Terezy Pergnerové spolu s další moderátorkou Lenkou Hornovou, manželkou hudebního magnáta Karla Svobody Venduly Svobodové nebo Ivetiny vizážistky Ludmily Štinglové. Dokumentární cyklus se ve třech dílech zaměřuje na roky 1980 až 1987 o cestě naivní, byť sebevědomé holky z Frenštátu pod Radhoštěm do velkého světa, období 1987 až 1994, tedy doby pod uměleckým vedením Ladislava Štaidla a léta 1994 až 1998, kdy se Iveta Bartošová z jeho vlivu postupně vymaňovala, zatímco prožívala kariérní vrchol. V Málo mě znáš diváci mohou poprvé zhlédnout nikdy nezveřejněné autentické záběry, které s Ivetou Bartošovou v devadesátých letech natočil její fotograf.

Recenze a rozhovory

Co vše se ženám neodpouští. Nový dokument vrací Ivetě Bartošové důstojnost

Populární zpěvačka tu získává zpátky to, oč ji bulvár v závěru života připravil – lidskost a důstojnost.

Málo mě znáš o Ivetě Bartošové pojednává kontextuálně a vyhýbá se laciné dojímavosti

Málo mě znáš se k médií nesčetněkrát omílanému příběhu vrací jinak. Kriticky, empaticky, bez bulvárnosti i sentimentu.

Znovu totéž, trošku jinak. Iveta Bartošová, holka nešťastná

Portrét Bartošové v Ivetě i cyklu Málo mě znáš je téměř totožný.

Když už Ivetu Bartošovou ždímat, tak takhle. Málo mě znáš je povedeným doplňkem k seriálovému hitu

Jeho pojetí života Ivety Bartošové si bere kus z těch lepších dokusérií, které atraktivní námět využívají k tomu, aby představily nějaký širší problém.

Příběh Ivety Bartošové by mohl být muzikálem, hororem, melodramatem i tragédií

„Z nějakého důvodu si většina populace vybavuje Ivetu Bartošovou v posledních letech jejího života,“ říká Matěj Podzimek, kreativní producent minisérie Iveta.