zasloužilý bývalý člen: Stránský Petr

Doktor Martin: Záhada v Beskydech

Pokud to měla být opravdu parodie, tak pardon, nepochopil jsem, nebylo to zřejmé. S ohledem na předchozí ladění filmu ovšem nic takového nepředpokládám.

Ten, kdo tě miloval

Ten, kdo tě miloval je bohužel jen další ze zapomenutelných českých pokusů o současnou komedii, nic, k čemu by další generace měly důvod se vracet.

Kluci z hor

Tragikomický příběh o tom, že se nemění nejen lidská soudržnost, ale bohužel ani prohnanost. Zvlášť když má úřední podtext.

Hastrman

Technická stránka je vůbec na české poměry nadstandardní a už to je důvodem, proč Hastrmana vidět v kině.

Zoufalé ženy dělají zoufalé věci

Chtělo by se napsat, že Zoufalé ženy jsou sbírkou otřepaných klišé, ale ony nejsou ani tím.
Foto Petr Stránský

Odpovědný redaktor měsíčníku Cinema

Pamětník dobrých časů, cestovatel, překladatel, milovník Bollywoodu, asijských snímků a filmových experimentů. O současně české kinematografii říká: „Volný pád průběžně pokračuje. Stará herecká garda odešla, nová je už jen druholigová. Zkušení režisérští bardi točí ze setrvačnosti, mladí jsou bezradní. Nikdo už neumí vyprávět příběhy a komedie jsou na úrovni laciných televizních estrád. Tvůrci nemají poselství, které by předali a nemají ani chuť divákovi udělat radost. Každý rok je čím dál těžší najít filmy a výkony, kterým by bylo možné dát alespoň s přimhouřenýma očima nějakou cenu. To vše konstatuji jako smutný patriot.“