Teambuilding

Česko, 2018, 83 min
Režie: Ján Novák
Scénář: Ján Novák, Daniela Choděrová
Hrají: Miroslav Mejzlík,  Alice Bendová, Martin Dejdar, Zuzana Slavíková, Dana Morávková, Ondřej Veselý, Ivana Korolová, Anna Stropnická, Martin Sitta, Jan Adámek, Tomáš Krejčíř, Michaela Doubravová

Premiéra: 31. 5. 2018
Distribuce: APK

Synopse: Je pátek dopoledne. Zaměstnanci banky z jednoho okresního města vyráží na tři dny do hor, na tolik moderní teambuilding. Cílem je utužení kolektivu, vypilování pracovních schopností a hlavně plusové body do osobního hodnocení ředitele, který se rozhodl nastartovat kariéru tím, že pokročí na ředitelství pobočky v krajském městě. K povýšení potřebuje pozitivní hodnocení ve všech oblastech, i pro něj do této doby naprosto opomíjeném segmentu jako jsou manažerské činnosti. Většina zaměstnanců vůbec netuší, co je čeká. Představují si školní výlet placený firmou, jenomže…

Trailer:

Recenze a rozhovory

Český film Teambuilding je komedie nemravů. Pohoršuje víc, než když Ježíš znásilňuje muslimku

Nový český film Teambuilding ukazuje svět, v němž je normální se vysmívat jiným lidem. Ukazuje ubližování druhým jako něco nejen normálního, ale též domněle legračního.

Na příkladu filmu Teambuilding lze učit, co všechno se dá zkazit

A konečně se snímek naprosto míjí s každým typem komedie, který snad mohl mít na mysli. Na crazy je málo potrhlý, na satiru málo vynalézavý.

Teambuilding

Crazy komedie o tom, co se stane, když banda zaměstnanců jedné banky vyrazí na teambuilding.

Teambuilding. Film, jemuž je lepší se obloukem vyhnout

Při sledování takřka každého českého filmu posledních let, který se honosí názvem komedie, se zdá, že nic horšího už diváky potkat nemůže.