Iveta 3

Česko, 2024, 2 h 51 min (3 epizody)

Režie a scénář: Michal Samir
Hrají:  Anna Fialová, David Prachař, Richard Krajčo, Filip Rajmont, Zuzana Zlatohlávková, Jana Stryková, Daniel Kadlec, Patricie Pagáčová, Alena Mihulová a další
Produkce: Barletta

Premiéra: 10. – 24. 5. 2024 na Voyo

Třináct let po odchodu od Ladislava Štaidla se Ivetin svět změnil k nepoznání. Její alba se neprodávají jako dřív, ale ona věří, že zase bude zpívat. Má za sebou neúspěšné manželství, ale věří, že ta pravá láska na ni stále čeká. A především má vedle sebe toho, na kom jí záleží nejvíc: svého dospívajícího syna. To kvůli němu chce vyhrát boj s vlastními démony. Je to on, kdo při ní stojí, i když se nedaří a bulvár čeká na každou její chybu. Ano, kdysi chtěla být slavná – teď chce obyčejný život. Pro Artura, pro sebe.

Recenze a rozhovory

TAKOVÁ, JAKOU MĚ CHCETE

Ambiciózní, silně stylizovaná minisérie melodramaticky zdůrazňuje fatálnost tragického osudu hlavní postavy, chce však být protikladem bulvárního pohledu.

RECENZE: TŘETÍ ŘADA MINISÉRIE IVETA

Třetí řada představuje důstojné zpracování a vyvrcholení celého televizního projektu.

Když ti Simonky a Gábinky jdou po krku. Iveta Bartošová končí svůj příběh jako štvaná zvěř

Příběhu tu krom partnerských obtíží dominuje také hon bulvárních médií. Toto mrazivě uchopené téma z nové Ivety činí dosud nejsilnější část celé minisérie.

Bartošová a ti, kdo o ní rozhodovali. Rajmont hraje Pavla Novotného manicky

Díky zvoleným stylistickým postupům můžeme alespoň v hrubých obrysech zakusit, čím si v posledních měsících života procházela.

Třetí řada Ivety je už jen čekáním na smrt. Nekompromisní maraton utrpení vyvolá debatu

Příběh české princezny Diany je završen a tvůrci v poslední třetině odhodili veškeré berličky. 

Potřetí a naposled je tu Iveta, nejplačtivější ze všech řad

Nikdo neví, kdo jsem; už nechci, aby se mi smáli. Takovou zpovědí Ivety Bartošové zakončili tvůrci třetí a poslední řadu série Iveta.